Değerli Müşterimiz, İş Ortağımız, Tedarikçimiz,

Özel Servis algısına farklı bir boyut kazandırmak ve sunulan servis hizmetlerinin, Yüksek Kalite Standartlarını benimsemiş, Profesyonel Kadro, Makul Fiyat ve daha konforlu mekanlarda sağlanmasının mümkün olduğunu kanıtlamak amacı ile kurduğumuz servis hizmet noktalarımızı ForCar CarServices adı ve Yetkili Servis Tadında, Özel Servis Fiyatında sloganımız ile sizlere sunmanın heyecanını yaşamaktayız.

ForCar CarServices;
Toplam 35.000 m² alan üzerine kurulmuş,
Toplam 15.000 aylık araç giriş kapasitesine sahip,
Toplam 325 kişilik uzman kadrosu ile yurt genelinde 8 servis hizmet noktasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

ForCar CarServices her türlü marka ve model araca hizmet verebilen, ülkemizin en yeni araç servis ağıdır.

ForCar CarServices servislerinde yer alan her biri branşlarında iyi eğitim almış teknik kadrosu ve yüksek teknoloji ürünü arıza teşhis cihazlarından, mekaniğe, kaporta ve boya onarımından, araç elektriğine kadar güncel ekipmanları ve personelleri ile kusursuz hizmet sağlamaktadır.

%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GÜNLÜK ARAÇ TAMİRİ
GÜNLÜK LASTİK DEĞİŞİMİ
YILLIK YAĞ DEĞİŞİMİ

ForCar CarServices servis hizmet noktalarında orijinal ve/veya eşdeğer belgeli yedek parça kullanımı ile konusunda eğitim almış uzman personel tarafından yapılan işlemler sayesinde aracınızın garanti koşullarını* etkilemeden periyodik bakım ve kontrol işlemleri yapılmaktadır.

ForCar CarServices sahibi yada anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri tarafından yönlendirilen araçların hasar onarım, kaporta ve boya hizmetlerini de, teknolojik ekipman desteği ve uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

ForCar CarServices ile birlikte çalışırken tüm zorlayıcı kuralları unutmanızı arzuluyoruz, müşteri memnuniyetinin koşulsuz olarak sağlanacağı servis hizmeti anlayışımıza ve hep yeni kalacağımıza söz verdiğimiz Yeni Servis Dünyamıza,

Hoş Geldiniz.

Saygılarımızla,

FORCAR Oto Yedek Parça İth. İhr. San. Tİc. Ltd. Ştİ.

MOTORLU TAŞITLAR SEKTÖRÜNDEKİ DİKEY ANLAŞMALARA İLİŞKİN GRUP MUAFİYETİ TEBLİĞİ

(TEBLİĞ NO: 2017/3)

SERVİS NOKTALARIMIZGÖRÜNTÜLE

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım: Netlam